moje narozky 4. 8.

a blogu narozky 5. 2


http://bonboneq4ewer.blog.cz/0908/1-sonc-2-kolo hlásněte pro mě . jsem tam z Fabianem Hablingem- Killerpilze

Novinka

9. června 2009 v 16:25 | Wikolka |  Jiné informace
Promo fotografie herců ze Stargate Universe
Jako první bychom se vám rádi omluvili za delší výpadek aktualizací, pro příště se pokusíme polepšit.Na internetu byly zveřejněny promofotky herců, kteří budou představovat posádku hvězdné lodi Destiny v novém seriálu postaveném na základech Hvězdné brány. Prohlédnout si je můžete například v galerii Gateworldu zde.


Zahajte prázdniny s Festivalem fantazie!
Festival fantazie
Stejně jako v minulých letech se letos od 2. července až do 12. července 2009 koná největší setkání všech příznivců sci-fi, fantasy a hororu v malebném městečku Chotěboři.
Neváhejte a přijeďte, každý den bude nabitý řadou přednášek, dokumentů, soutěží, besed, divadelních představení; zařádit si můžete na DDR (Dance Dance Revolution), Xboxu nebo Wii a chybět zde nebudou ani projekce seriálů a nejnovějších filmů. Nudit se tedy rozhodně nebudete.
Bude zde nejen Hvězdná brána, ale i Star Trek, StarWars, Battlestar Galactica, seriály Josse Whedona a britské seriály (a samozřejmě i Dr. House), Lost, v rámci SeriesConu pak Andromeda, Threshold, Survivors, Chuck, Tin Man, Fringe, Jericho a South of Nowhere a to je samozřejmě jen zlomek...
Chcete se setkat s podobnými fanoušky, jako jste vy? Chcete se bavit, poznat nové lidi a užít si fantastické prázdniny nebo dovolenou. Přijeďte!
Pozor! Pokud se přihlásíte a zaplatíte předem, do 31. května, lze získat slevy. Stejně tak můžete získat slevu na tzv. Sirénu, pokud vás na festival někdo nalákal. Bližší informace o celé akci naleznete na webu Festivalu fantazie (ubytování, doprava, vstupné,...). Případné dotazy rádi zodpovíme na RingFóru, stačí se zeptat.


Představujeme vám titulkový web týmu ODSG
Old Damn Stargate
Tým Old Damn Stargate (ODSG), o kterém jsme vás dříve už několikrát informovali, by vám rád představil svůj pracovní web www.odsg.cz, kde bude vydávat svoje práce. Tým se zabývá tvorbou titulků ke starším epizodám Stargate, s co možná nejvyšší kvalitou překladu a časování. Více informací najdete na pracovním webu.
Příjemnou podívanou s našimi titulky vám přeje tým Old Damn Stargate.

Odpovědi z chatu na AXN od Joea Flanigana jsou zde!
141.jpg
Tolik očekávaný chat s Joem Flaniganem na webu Axn.cz nebyl kvůli komplikacím zahájen, ale díky schopnosti televize jsme se dočkali odpovědí, kde John mimo jiné uvedl, proč se chat nezdařil.
Odpovědi na vybrané otázky najdete zde.
Odpovědi jsou v anglickém jazyce, avšak ty nejzajímavější otázky a odpovědi můžete očekávat přeložené do češtiny na našem webu.
Odpovědi z chatu od Joe Flanigana v češtině
225.jpg Zde Vám přinášíme ty nejzajímavější otázky a odpovědi přeložené do češtiny, které byly položeny na stargate chatu. Na začátek přidám vysvětlení od Joea, proč se online chat neuskutečnil.
Joe, proč si nepřišel?
›Velice se omlouvám za neuskutečněný online chat, ale byl jsem v Torrontu a hotelové připojení k internetu bylo velice špatné. Chtěl bych moc poděkovat za Vaši trpělivost :)
Kdyby Hvězdná brána existovala, chtěl by jste být raději Joem nebo Johnem?
›To je težká otázka, od každého bych si vzal něco...
Sledoval jste Hvězdnou bránu ještě před tím, než jste v ní začal hrát?
›Jak jsem říkal již dříve, Hvězdnou bránu jsem nikdy před tím nesledoval. Když mi můj manažer přinesl pracovní scénař SGA, tak jsem to hned od začátku odmítl, protože mi připadalo, že se velice opakuje po Star Treku. Avšak když za mnou manažer přišel podruhé a všechno mi více vysvětlil, tak se všechno změnilo.
Kdyby jste měl ukrást nějakou věc z Atlantis, která by to byla?
›Vesmírné lodě a pivo. :)
Ahoj Joe, máš rád golf i v reálném životě?
›Ano, zbožňuji ho.
Mám velice rád vtípky RDA v SG-1. Všiml jsem si, že oba dva používáte stejný humor, nechal jste se jím inspirovat, nebo Vás o to požádal režisér?
›Jak jsem již říkal, SG-1 jsem viděl až mnohem později, ale skutečně si myslím, že moje povaha je skutečně odlišná od Richardovi.
Joe, co děláš po skončení Atlantis? Máš dlouhou dovolenou, nebo připravuješ něco nového?
› Momentálně dokončuji projekt v Torrontu.
Vzal jsi někdy své děti na natáčení SGA, pokud ano jak reagovali na to, že jejich táta hraje SCI-FI hrdinu?
› Dlouhou dobu si mysleli, že lítám do vesmíru a že každý den zabíjím padouchy. Často si hrají s mojí "akční figurkou" a to mi velice lichotí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blogík?????

Jo
Trochu
Ne

Komentáře

1 newkax newkax | Web | 9. června 2009 v 18:23 | Reagovat

hm, ale z těch herců v sgu se mi teda nikdo nelíbí

2 Sissi → Sbéčko Sissi → Sbéčko | Web | 10. června 2009 v 8:16 | Reagovat

no, uvidíme, jaký ten nový seriál bude, i když SG1 je jen jedna!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama