moje narozky 4. 8.

a blogu narozky 5. 2


http://bonboneq4ewer.blog.cz/0908/1-sonc-2-kolo hlásněte pro mě . jsem tam z Fabianem Hablingem- Killerpilze

Červen 2009


Zase něco new

28. června 2009 v 16:57 | Wikolka |  Jiné informace
Nové Stargate filmy - další zdržení?
Ačkoliv se o dalším SG-1 a prvním Atlantis filmu mluví již delší dobu, stále není jasné, kdy se vlastně budou natáčet. K různým problémům se nyní přidává další - ekonomická situace filmového studia Metro-Goldwyn-Mayer (MGM). To totiž dluží 3,7 miliardy dollarů a kvůli úsporám je silně omezena schopnost společnosti produkovat filmy, konkrétně na 12 za rok.

Ačkoliv byly oba dosud vydané filmy úspěšné, je pravděpodobné, že další do oněch dvanácti začleněny nebudou. To je důsledkem faktu, že Hvězdná brána vychází přímo na DVD a nejde do kin. A protože americký trh s DVD dlouhodobě klesá, je možné, že studio bude vsázet spíše na jistotu a Stargate filmy ustoupí do pozadí.
http://www.stargateworld.eu/
Já vím že teď je toho moc málo. Já mám totiž prázdniny od 26.6. Tak se zatím rozjíždím. A plus k tomu mám víc blogů. Tak vám tady dám odkazy. Aby jste se mohli kouknout a třeba písnou koment


New Sb-Sam

19. června 2009 v 17:00 | Wikolka |  Sbénka
Mám new sbénko Sam. Blog je moc pěkný. A dess je ůžasnej. Najdete ho na http://sgplanet.blog.cz/ a tady je diplomek
Doufám, že se líbí a písejte komenty

Noční děti-5.díl-Konec

18. června 2009 v 12:06 | Wikolka |  Povídky
P.S.:Po dlouhé době zase píšu sem podívku. no asi nebude to niic moc, alespoň něco.......A je to konec a písejte komenty

Tak SG-1 je odvedly zepět. Nikdo nevěděl co je jím. Protože usnuly a vůbec se nemohly probudit. A hlavně měli horečku a vypadalo, že jsou na tom hodně špatně. Tak Cameron a Sam odešli na zem. Pro paomoct. Další den přišli z lékařským týmem.
"Kde jsou?"zeptala se Sam
"Leží ve vnitř"odpověla Vala. A tak tam šli a našli všechny ležet. Byly úplně zpocení a měli horečku 49° a nebyli mrtvý. Žili, ale nikdo nic nechápal
"Kolik mají noční děti normální teplotu těla."zeptala se doktorka
"Mají 38° a tohle je jejich horečka. Bude postupem času se zvyšovat na 60° a pak zemřou"odpověděl starosta. Všechny to zarazilo. Noční děti se někde dostaly do sebe nemoc. A nikdo neví kde.Je to tím, že jim něco udělaly Goal´di. Ale Teal´c o tom pochyboval. Doktorka jim vzala krev, aby mohla udělat testy a na něco přišli.
"Mají v sobě vir"řekla doktorka po dvou dnech.
"Jaký a dá se vyléčit"odpoví Sam
"Nevim a ani ho neznám, ale je velmi zákeřný. Ale nevím jak to vyléčit"řekne doktorka.A pak někdo příjde
"Musíte najít nočního jednorožce. Vzít mu krev a dát to těm dětem. Tak je zachráníte. Najdete ho u jezera. Na konci vesnice. Jednorožec se jmenuje Sihani. Musíte ho poprosit. On vám bude rozumět."odpoví ta neznámá osoba a pak odejde. Sam to nechápe proč jim to říká. Nakonec jim řeknou starostovi. Ten jim řekne, že to byla Diana. Jejich kořenáška a ovládá magii. Večer se tam vydaly. I po velkým přemlouvání ho přemluvily. Daly to nočním dětem. Ty se probudily a přestože Goaldi byli jinde tak je zabili i na 200 km vzdálenost. Sg-1 a lékařský tým se vrátili a měli zase přátelé a plno nových poznatků.
Konec


Novinka 2

18. června 2009 v 11:46 | Wikolka |  Jiné informace
Michael Shanks v Sanctuary
Fanouškům Hvězdné brány velice známý herec si zahraje v seriálu Sanctuary, kterému se v současné době věnuje další herečka ze Stargate SG-1 - Amanda Tapping. Objeví se v devátém díle nové série, o jeho postavě však bohužel není známo víc, než že se bude jmenovat Jimmy. A aby nebylo známých jmen málo, tak epizodu napsal Alan McCullough, dříve scénárista Stargate, nyní člen tvůrčího týmu Sanctuary na plný úvazek.

Blog nebudu mazat a fotečky Aliany

13. června 2009 v 18:09 | Wikolka |  Jiné informace
No blog nebudu mazat je to díky Alianě, která mi dodala sílu. Je to moje malá andulka. Tak zvaně moje zlatíčko.Prostě díky ní jsem našla sílu. No takže tady jsou fotečky mého zlatíčka.
Teď je trochu blíž
Mě se děsně líbí. No prostě za to stojí. A dík tim kteří mi psali komenty....

Asi toho nechám

11. června 2009 v 16:38 | Wikolka |  Jiné informace
No už mě to přestává bavit tenhle blog. A to neříkám, že Stargate mě už nezajímá, ale asi jste si všimly. Že poslední dobou je tu málo článků a málo novinek. Prostě nevím jak mám tu zabavit.
A je tu taky málo komentů. Je to asi tím, že je tu málo novinek atd. Smazání blogu je asi z 70% bude jisté. Protože přejdu na střední a tam se musím víc učit. A na blog nebudu mít tolik času. No hlavně mám ještě dva blogy. Které mám více aktulizované a víc mě baví. A to neříkám, že tenhle blog mě nebaví. Baví, ale ne už tolik.......... No jestli smažu blog, tak to dám vědět předem a ještě mi odpovězte na tyhle otázky. A když bude víc kladných odpovědí, tak si to rozmyslím.

Otázky:
1) Nevadilo by ti, kdyby bylo jen tři velké aktulizace za měsíc?
Ano x Ne
2) Chodíš na blog ráda?
Ano x Ne
3) Chceš aby blog dál pokračoval?
Ano x ne

Takže písejte komenty. A já si je přečtu asi tak 20. června. Možná dřív a písnu sem. Zatím pa Wikolka

Moje new foto

9. června 2009 v 16:29 | Wikolka |  Jiné informace
Mám zase další nové fotky. Fotky pochází z focení tabla. Doufám, že se budou se líbit
No a písejte komenty. Jinak soory, že jsem tu tak dlouho nebyla. Prostě jsem měla záběr ve škole. Kůli známkám a musím dělat i na dalších blogách

Novinka

9. června 2009 v 16:25 | Wikolka |  Jiné informace
Promo fotografie herců ze Stargate Universe
Jako první bychom se vám rádi omluvili za delší výpadek aktualizací, pro příště se pokusíme polepšit.Na internetu byly zveřejněny promofotky herců, kteří budou představovat posádku hvězdné lodi Destiny v novém seriálu postaveném na základech Hvězdné brány. Prohlédnout si je můžete například v galerii Gateworldu zde.


Zahajte prázdniny s Festivalem fantazie!
Festival fantazie
Stejně jako v minulých letech se letos od 2. července až do 12. července 2009 koná největší setkání všech příznivců sci-fi, fantasy a hororu v malebném městečku Chotěboři.
Neváhejte a přijeďte, každý den bude nabitý řadou přednášek, dokumentů, soutěží, besed, divadelních představení; zařádit si můžete na DDR (Dance Dance Revolution), Xboxu nebo Wii a chybět zde nebudou ani projekce seriálů a nejnovějších filmů. Nudit se tedy rozhodně nebudete.
Bude zde nejen Hvězdná brána, ale i Star Trek, StarWars, Battlestar Galactica, seriály Josse Whedona a britské seriály (a samozřejmě i Dr. House), Lost, v rámci SeriesConu pak Andromeda, Threshold, Survivors, Chuck, Tin Man, Fringe, Jericho a South of Nowhere a to je samozřejmě jen zlomek...
Chcete se setkat s podobnými fanoušky, jako jste vy? Chcete se bavit, poznat nové lidi a užít si fantastické prázdniny nebo dovolenou. Přijeďte!
Pozor! Pokud se přihlásíte a zaplatíte předem, do 31. května, lze získat slevy. Stejně tak můžete získat slevu na tzv. Sirénu, pokud vás na festival někdo nalákal. Bližší informace o celé akci naleznete na webu Festivalu fantazie (ubytování, doprava, vstupné,...). Případné dotazy rádi zodpovíme na RingFóru, stačí se zeptat.


Představujeme vám titulkový web týmu ODSG
Old Damn Stargate
Tým Old Damn Stargate (ODSG), o kterém jsme vás dříve už několikrát informovali, by vám rád představil svůj pracovní web www.odsg.cz, kde bude vydávat svoje práce. Tým se zabývá tvorbou titulků ke starším epizodám Stargate, s co možná nejvyšší kvalitou překladu a časování. Více informací najdete na pracovním webu.
Příjemnou podívanou s našimi titulky vám přeje tým Old Damn Stargate.

Odpovědi z chatu na AXN od Joea Flanigana jsou zde!
141.jpg
Tolik očekávaný chat s Joem Flaniganem na webu Axn.cz nebyl kvůli komplikacím zahájen, ale díky schopnosti televize jsme se dočkali odpovědí, kde John mimo jiné uvedl, proč se chat nezdařil.
Odpovědi na vybrané otázky najdete zde.
Odpovědi jsou v anglickém jazyce, avšak ty nejzajímavější otázky a odpovědi můžete očekávat přeložené do češtiny na našem webu.
Odpovědi z chatu od Joe Flanigana v češtině
225.jpg Zde Vám přinášíme ty nejzajímavější otázky a odpovědi přeložené do češtiny, které byly položeny na stargate chatu. Na začátek přidám vysvětlení od Joea, proč se online chat neuskutečnil.
Joe, proč si nepřišel?
›Velice se omlouvám za neuskutečněný online chat, ale byl jsem v Torrontu a hotelové připojení k internetu bylo velice špatné. Chtěl bych moc poděkovat za Vaši trpělivost :)
Kdyby Hvězdná brána existovala, chtěl by jste být raději Joem nebo Johnem?
›To je težká otázka, od každého bych si vzal něco...
Sledoval jste Hvězdnou bránu ještě před tím, než jste v ní začal hrát?
›Jak jsem říkal již dříve, Hvězdnou bránu jsem nikdy před tím nesledoval. Když mi můj manažer přinesl pracovní scénař SGA, tak jsem to hned od začátku odmítl, protože mi připadalo, že se velice opakuje po Star Treku. Avšak když za mnou manažer přišel podruhé a všechno mi více vysvětlil, tak se všechno změnilo.
Kdyby jste měl ukrást nějakou věc z Atlantis, která by to byla?
›Vesmírné lodě a pivo. :)
Ahoj Joe, máš rád golf i v reálném životě?
›Ano, zbožňuji ho.
Mám velice rád vtípky RDA v SG-1. Všiml jsem si, že oba dva používáte stejný humor, nechal jste se jím inspirovat, nebo Vás o to požádal režisér?
›Jak jsem již říkal, SG-1 jsem viděl až mnohem později, ale skutečně si myslím, že moje povaha je skutečně odlišná od Richardovi.
Joe, co děláš po skončení Atlantis? Máš dlouhou dovolenou, nebo připravuješ něco nového?
› Momentálně dokončuji projekt v Torrontu.
Vzal jsi někdy své děti na natáčení SGA, pokud ano jak reagovali na to, že jejich táta hraje SCI-FI hrdinu?
› Dlouhou dobu si mysleli, že lítám do vesmíru a že každý den zabíjím padouchy. Často si hrají s mojí "akční figurkou" a to mi velice lichotí.