moje narozky 4. 8.

a blogu narozky 5. 2


http://bonboneq4ewer.blog.cz/0908/1-sonc-2-kolo hlásněte pro mě . jsem tam z Fabianem Hablingem- Killerpilze

Popisy dalších filmů a seriálu Stargate

11. března 2009 v 7:48 | Wikolka |  Filmy

Stargate: Archa Pravdy

Originální název: StarGate: The Ark of Truth
Žánr: Dobrodružný, Fantasy, Sci-Fi
Rok výroby: 2008
Režie: Robert C. Cooper

Motto

Už je na čase ukázat jim s kým mají tu čest.

Válka s Orijskou armádou stále pokračuje. Pro Zemi i celou naši galaxii však dojde k obratu, Tomin, manžel Valy a velitel nepřátelské armády zběhl.
SG-1 tedy přivede Tomina na Zemi, a on jim sděluje, že uctívači Oriů plánují skrz superbránu poslat další vlnu válečných lodí. Proti prvním čtyřem lodím čelili s obtížemi, s tucty lodí však křižácké tažení skončí rychlým vítězstvím Oriů. Po němž hrozí koordinovaný útok na Zemi.
Tomin je přivítán jako host, jeho válkou zničená duše se však ještě musí vyrovnat se strašnými věcmi, které ve službě falešných bohů spáchal. Avšak mezinárodní komise, dohlížející na program Hvězdné brány, chce Tomina jako zajatce nepřítele vyslýchat. Richard Woolsey je momentálně na Atlantis, a proto je místo něj do SGC poslán James Merek. Ten nejprve předstírá přátelství, ale nakonec nakonec začíná dělat svou práci. Při ní se snaží dostat Tomina do šachu tak, že jej bezcitně nechá zodpovídat se ze svých válečných zvěrstev. Což Vala nemůže unést.
Mezitím SG-1 plánuje dosti troufalou misi, přímo do galaxie Oriů. Tým se chce vydat pátrat po místě zvaném Ortus Mallum (Místo počátku), na kterém, jak doufají, naleznou Archu pravdy, díky níž válku ukončí. Tomin žádá, aby se k nim mohl připojit. Věří totiž, že pomůže týmu SG-1 se spojit s anti-orijským hnutím.

Stargate Antlantis

Originální název: Stargate: Atlantis
Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama, Sci-Fi
Rok výroby: 2004
Stargate Atlantis je velké dobrodružství s novým týmem v prostředí Stargate a navazuje na seriál Stargate SG-1. V tomto seriálu od MGM je nalezeno bájné ztracené město Antiků - Atlantis. Toto město se před miliony let nacházelo v Antarktidě, ale Antikové kvůli postupujícímu ledu ze Země odletěli spolu s městem Atlantis.Tam objeví město Atlantis, které je jedním velkým ostrovem. Antikové toto město schovali před jejich velkým nepřítelem Wraithy pod vodu. Po příchodu týmu se město zase vynoří zpět na hladinu. Ve městě naleznou úžasné technologie. Při prozkoumávání základny, kterou Antikové zanechali na místě, kde dříve bylo to město se zjistí, že Atlantis se nenachází v naší galaxii, ale ve vzdálené malé galaxii, jménem Pegasus.

Stargate Návrat

Originální název: StarGate: Continuum
Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-Fi
Rok výroby: 2008
Režie: Martin Wood

Motto

SGC varuje: Hrátky s časem jsou nebezpečné!!
SG-1 se účastní vyjímacího aktu posledního vládce soustavy Ba´ala Vala Mal Doran , teal´c a několik přítomných tok´rů zmizí a ve zmatku Ba´al zabije generíla O´Niella Mitchell zabije Ba´ala tedy jeho posledního klona. Originál se vrací do roku 1939 aby zničil loď převážející bránu z Egypta do Bostonu. Jako jediný z posátky zůstane těžce zraněný dědeček plk. Mitchella a vyhodí bombu do moře kde exploduje. O 69 let později se vrací SG-1 a zjišťuje, že jsou v zamrzlé lodi převážející bránu v polární oblasti. Dr.Jacksonovi se stane nehoda zěžce mu omrzne noha a přinutí ostatní, aby ho opustili a došli pro pomoc. Po dlouhé cestě je najde plk. O´Niell a vezme je na ponorku , která proboží led a kde na ně čeká Dr. Jackson , kterýmu musí amputovat nohu. Podlouhých výpovědích se armáda rozhodne ,že je pustí ale nedovolí jim se stýkat dozví se také , že se Mitchell nenarodil Carterová umřela při nehodě v raketoplánu a Jackson je v Egyptě a zkoumá svou teorii o pyramydách. Po roce Zemi navštívý All´cash (goauldský bombardér) Carterová ho vidí na vlastí oči Mitchell v televizi a Jacksonovi to řekne Carterová. Jsou povoláni před prezidenta aby vymysleli plán na obranu Země. Goauldi mezitím zničí místo s Antickou zbraní a s bránou naštěstí tźjistí , že rusové mají druhou bránu (z vraku lodě první byla v Antartydě) zde se se potkají s T´ealcem který chce pomstít Quetesch za vraždu Ba´ala (před útokem na bránu a Antickou zbrabní) dostanou se na místo , kde se Ba´al vrátil v čase a snažili se zprovoznit stroj času fungující na principu slunečních erupcí (viz díl rok 1969 a 2010) Quetesch se tam dostane chvilku po příchodu SG-1 Carterová najde nejbližší datum 1929 nejprve umřou Jafové ,potom Jackson a Carterová T´ealc je smrtelně ztraněn a Mitchell se vrací zpět časem. T´ealc nakonec umírá a pomocí jafského granátu zničí stroj času. Mitchel je na lodi převážející bránu a čeká na příchod Ba´ala mezitím příjde člen posádky , který mu je pomůže zabít. Film končí úspěšným provedením vyjímacího aktu a na základně nachápou o čem to Ba´al mluvil všichni odcházejí a poslední záběr je na fotku, kde je Mitchell se svým dědou před dírou vyvrtanou nestabilním výrem při ptevření šerví díry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blogík?????

Jo
Trochu
Ne

Komentáře

1 mis mis | Web | 11. března 2009 v 7:53 | Reagovat

aoy spřátelíš??jooooo supeeer!!!! du si tě hned přidat :)

2 Wikolka(majitelka) Wikolka(majitelka) | Web | 11. března 2009 v 8:48 | Reagovat

Pro mis:Mě se nejde dostat na tvůj blog.

3 jac-kie - tvé SB ♥♥♥ jac-kie - tvé SB ♥♥♥ | Web | 11. března 2009 v 22:25 | Reagovat

moc moc moc hezký, ale já mám stejně nejraději tu "starou" branu Stargate SG1   ;o)

4 wvjbhkvei wvjbhkvei | E-mail | Web | 9. května 2009 v 6:24 | Reagovat

7xiP92  <a href="http://mmczjtnpfcdg.com/">mmczjtnpfcdg</a>, [url=http://lngzidvkxcik.com/]lngzidvkxcik[/url], [link=http://wcnqxncetgbb.com/]wcnqxncetgbb[/link], http://ubkbyhpvntxe.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama