moje narozky 4. 8.

a blogu narozky 5. 2


http://bonboneq4ewer.blog.cz/0908/1-sonc-2-kolo hlásněte pro mě . jsem tam z Fabianem Hablingem- Killerpilze

Novinky 2

27. března 2009 v 13:58 | Wikolka |  Jiné informace
Sci Fi Channel mění název
Po sedmnácti úspěšných letech mění současný domovský kanál Hvězdné brány své jméno a zanedlouho se tato televizní stanice bude prezentovat pod novým názvem "SyFy". Tento poněkud zvláštní název byl odvozen z původního, jde o jiný možný přepis výslovnosti. Spolu s tradičním jménem také televize přijde o tradiční logo zobrazující Saturn.
A co bylo důvodem této změny? Sci Fi Channel, který je součástí NBC Universal, která je majetkem General Electric, nechce název evokující preferenci jediného stylu. Stanice vysílá širší záběr pořadů ze světa fikce (fantasy, duchovno aj.) a starý název byl údajně matoucí. Zároveň je pojmenování Sci Fi natolik všeobecné, že není možné, aby se stalo ochrannou známkou.


První upoutávka na SG Universe již dnes večer
Dnes bude na Sci Fi Channelu odvysílán první teaser právě natáčeného seriálu Stargate: Universe. Stane se tak v reklamní pauze při finále Battlestar Galactica, které je vysíláno od 9 hodin večer tamního času. A podle Josepha Malloziho se možná dočkáme i pohledu na loď Destiny...

P.S.:Já už jsem ho viděla na oficálních stránkách a později ho sem i dám.

Jména prvních deseti epizod Stargate Universe
[Díky Josephu Mallozzimu známe nyní názvy epizod celé první poloviny úvodní série nového seriálu ze světa Hvězdné brány. Tady jsou:
1x01 - "Air Part 1″ (scénář: Robert C. Cooper, Brad Wright; režie: Andy Mikita)
1x02 - "Air Part 2″ (scénář: Robert C. Cooper, Brad Wright; režie: Andy Mikita)
1x03 - "Air Part 3″ (scénář: Robert C. Cooper, Brad Wright; režie: Andy Mikita)
1x04 - "Fire" (scénář: Brad Wright; režie: Peter DeLuise)
1x05 - "Water" (scénář: Carl Binder)
1x06 - "Earth" (scénář: Martin Gero)
1x07 - "Time" (scénář: Robert C. Cooper)
1x08 - "Life" (scénář: Carl Binder)
1x09 "Justice" (scénář: Alan McCullough)
1x10 "Space Part 1″ (scénář: Joseph Mallozzi)
(Zdroj: SG-1 Solutions)

Robert Carlyle: Universe bude nejtemnější Hvězdná

Podle představitele postavy dr. Nicholase Rushe čeká s příchodem nového seriálu na tradiční fanoušky Hvězdné brány překvapení. "Universe se od původních Stargate seriálů odlišuje mnohem temnějším laděním. Nepůjde ani tolik o interakci s mimozemskými druhy, spíše se dění bude točit kolem samotného přežití na lodi." Jen pro připomenutí, seriál se bude točit kolem několika lidí, kteří se shodou okolností ocitnou na palubě antického plavidla Destiny. "Nepočítalo se s tím, že tým na lodi zůstane a proto je naprosto nevhodně vybaven. Více než kdy dřív bude seriál vystavěn na vztazích postav a hereckých schopnostech jejich představitelů."
Jako příklad temnější podstaty příběhu Universe Carlyle uvedl 3 úmrtí v prvních třech hodinách seriálu, těšit se můžeme také na sebevraždu v třetím díle. Naštěstí se však nemusíme obávat absence humoru, který je pro Hvězdnou bránu typický - hlavně David Blue (který hraje postavu jménem Eli Wallace) prý tvoří jakýsi komický reliéf seriálu.
(Zdroj: GW)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blogík?????

Jo
Trochu
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama