moje narozky 4. 8.

a blogu narozky 5. 2


http://bonboneq4ewer.blog.cz/0908/1-sonc-2-kolo hlásněte pro mě . jsem tam z Fabianem Hablingem- Killerpilze

Novinky

2. března 2009 v 5:04 | Wikolka |  Jiné informace
Obsazení SGU kompletní
Posledními herci, jejichž postavy se připojí k již známým členům posádky lodi Destiny, jsou tři ženy. Elyse Levesque bude hrát senátorskou dcerku Chloe Armstrong (my víme, při poslední novince na dané téma se jmenovala jinak, ale autoři jí přiřkli již třetí příjmení, takže doufáme, že bude finální). Další postavou je zástupkyně I.O.A. na palubě, Camille Wray, kterou ztvární herečka Ming-Na. Poslední stálou členkou posádky bude medička Tamara Johansen, jíž propůjčí svou tvář Alaina Huffman.
To však není vše, na veřejnost proniklo další jméno, zatím však není jasné, zda půjde o stálou nebo epizodní postavu. Plukovníka Telforda ztvární Lou Diamond Phillips.

Známá tvář ve Stargate Universe
K Hvězdné bráně se v epizodní roli vrátí herečka Ona Grauer, kterou jsme mohli vidět v roli antičky Ayiany, a to hned dvakrát. Poprvé to bylo v epizodě šesté řady Stargate SG-1 "V zajetí ledu" ("Frozen"), následně pak v úvodní scéně prvního dílu Atlantidy (Rising). Tentokrát se s ní setkáme při několika intimních scénách s plk. Everettem Youngem.
Dále bylo také oznámeno jméno herce, který ztvární senátora Armstronga, otce jedné z hlavních postav (Chloe Armstrong). Bude jím Christopher McDonald, který se objevil například v menší roli v seriálu Star Trek: Nová generace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blogík?????

Jo
Trochu
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama